ورود
ثبت نام
  1. اولین آزمایش واکسن کروناویروس
  2. تا چه مدت کرونا ویروس coronavirus روی سطوح زنده می ماند
  3. آیا ورزش منظم خطرسرطان راکاهش می دهد آیا ورزش منظم خطرسرطان راکاهش می دهد
  4. ویتامین Dبررشدملانوماچه تاثیری دارد
  5. داروی اولاپاریب برای سرطان پروستات ممکن است روند بیماری راکُند کند
  6. آسپرین ممکن است مضرات آلودگی هوا را نصف کند
بیشتر
بیوگرافی
کودکان و والدین
علائم هفته سی و پنجم باردرای چیستعلائم هفته سی و پنجم باردرای چیست

حالا شما به هفته سی و پنجم بارداری رسیده اید، درهفته سی و پنجم بارداری، شما در ماه هشتم بارداری هستید. این بدان معنی است که 1 ماه تا تولد باقی مانده و به زودی کودک شما شکم تان را در آغوش خواهد گرفت .

دانستنی های حقوقی
تاریخچه پیدایش جوهر یا مُرکبتاریخچه پیدایش جوهر یا مُرکب

جوهر قدیمیتراز کاغذ است که بیش از 4000 سال پیش مصریان برروی پاپیروس می نوشتند .امروز ما جوهر را مایعی رنگی می شناسیم که جهت خطاطی,طراحی,رسامی ,رنگ امیزی به کاربرده می شود.

طب مکمل
اسطوخودوس چیست و چه خواصی دارداسطوخودوس چیست و چه خواصی دارد

اسطوخودوس یا اسطوقدوس یک گیاه از خانواد نعناعیان می باشد که شامل 25-30 گونه مختلف است . گل و روغن اسطوخودوس برای تهیه دارو استفاده می شود.اسطوخودوس معمولا برای اضطراب، بیحالی، بی خوابی، افسردگی، سردرد و درد استفاده می شود.اسطوخودوس در غذاها و نوشی...

زیبایی
چگونه از پوست صورت در دوران یائسگی مراقبت کنیمچگونه از پوست صورت در دوران یائسگی مراقبت کنیم

مراقبت از پوست باشروع یائسگی می تواندچالش برانگیز باشد. تغییرات ایجاد شده در پوست در دوران یائسگی روند پیری در پوست را تشدید می کند خبر خوب ودلگرم کننده این است ما می توانیم با مراقبت صحیح از پوست این روند را کند کنیم .

اقتصاد
تاریخچه بورس ایرانتاریخچه بورس ایران

تاریخچه بورس در ایران از آغاز بررسی تا شروع به کار آن با وقفه 25 ساله همراه بود.تصمیم گیری برای راه اندازی بورس در سال 1315 هجری شمسی بود و در سال 1341 تاسیس و در در سال 1345 آغاز به کار نمود.

کشاورزی
تاریخچه آسیاب ازگذشته تاکنونتاریخچه آسیاب ازگذشته تاکنون

تاریخچه آسیاب گندم رادرشواهدباستان شناسی می توان یافت که نشان می دهدآردحدود 30،000 سال پیش درزمان پارینه سنگی فوقانی دراروپا ساخته شده است. قدیمی ترین تکنیک برای تولیدآرددرترکیب هاون و دسته هاون و گندم بود.رومی ها آرد را با آسیاب کردن دانه ها روی ...